Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Linux TS3

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak nainstaluji TS3 na linux protože mi instalačku nechce otevřít místo něj to otevře textový dokument nevíte někdo jak to nainstalovat

instalačka zobrazuje EULA.

edit: aby bylo jasno, vypadáš na běžného windowsího Frantu uživatele, to co spouštíš, je bashovský skript s binární částí, který ti zobrazí EULA a čeká od tebe interakci.

musel jsem to otevřít v terminálu v něm nainstalovat

V terminálu jste to spustil...
Pozn.: Nevím jak v Mintu, ale obvykle stažené soubory nemají "správný" příznak "spustitelnosti"...

Já věděl, že to bude ještě zajímavé...