Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD mechanika

Dobrý den.. Potřeboval by jsem ovladač k DVD mechanice.. Od LG (celý název nebo něco víc nevim).
Je nějaký univerzální? Nebo kde by jsem našel celý název mechaniky??

Budto se jedna o problem s registry

Windows Vista

Klikněte na tlačítko Start
Tlačítko Start
a poté klikněte na příkaz Všechny programy.
Klikněte na položku Příslušenství a potom na příkaz Spustit.
Zadejte příkaz regedit a klikněte na tlačítko OK.
Povolení v nástroji Řízení uživatelských účtů
Jestliže se zobrazí výzva k zadání hesla správce nebo k potvrzení, zadejte heslo nebo klikněte na tlačítko Povolit.
V navigačním podokně vyhledejte následující podklíč registru a klikněte na něj:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}
V pravém podokně klikněte na položku UpperFilters.

Poznámka: Může být zobrazena také položka registru UpperFilters.bak. Tuto položku není třeba odstraňovat. Klikněte pouze na položku UpperFilters. Pokud se položka registru UpperFilters nezobrazí, zbývá přesto ještě odstranit položku registru LowerFilters. Přejděte ke kroku 8.
V nabídce Úpravy klikněte na příkaz Odstranit.
Po zobrazení výzvy k potvrzení odstranění klikněte na tlačítko Ano.
V pravém podokně klikněte na položku LowerFilters.

Poznámka: Pokud se položka registru LowerFilters nezobrazí, tento obsah vám již bohužel více nepomůže. Informace o postupu při hledání dalších řešení nebo další nápovědy na webu společnosti Microsoft naleznete v části Další kroky.
V nabídce Úpravy klikněte na příkaz Odstranit.
Po zobrazení výzvy k potvrzení odstranění klikněte na tlačítko Ano.
Ukončete program Editor registru.
Restartujte počítač.

nebo je vadny hardware - DVD mechanika nebo zakladni deska

Ty používaš DOS ? Tam občas byla potreba u nekterých mechanik ovladač výrobce ....

Windows už hodne dlouho žádny specializovaný ovladač nepotrebuje. Tvúj problém je nejaký iný. Aký nevedno, nenapsal si nic relevantné o tom, v čem máš problém.