Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blue Screen

Posledni dobou mi hrozna pada system a ja uz nevim co s tim, vetsinou se to sekne a musim reset, nekdy BS a po startu vybehne okno s chybou..

Podpis problému:
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: 6.1.7600.2.0.0.256.1
ID národního prostředí: 1029

Další informace o problému:
BCCode: 124
BCP1: 0000000000000000
BCP2: FFFFFA8002C0D038
BCP3: 00000000B2000010
BCP4: 0000000000010C0F
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

Nevím jestli ti to pomůže, ale poslední 2 nebo 3 verze Adobe Flash Playeru mi způsobovalo BSOD téměř 10x denně, pokud jsem koukal na youtube, nebo na stránku využívající flash.
Stáhl jsem starší verzi a přestalo to.

Když hodím test stability systému v everestu a zaškrtám všechno co jde, tak půl hodiny bez pádu, zapnu hru a za 5 minut se to sekne. Někdy se to sekne zčerná obrazovkaa zase se rozsvítí hra, za chvilku sem hodím teploty z everestu

tak pozri napr. v biose,či tam nieje nastavená medzná hodnota kontrolovaných parametrov napájania nižšia ako 0,5- 1% alebo nižšia tolerancia ako plus/mínus 0,2V,pokial je tam aktívna kontrola monitoringu s príliš malou toleranciou,problém môže vyvolávať aj táto kontrola,ktorá vyvolá poplach a systém padne skôr než správne odchytí a vyhodnotí vyvolaný poplach z hw monitoringu v biose......

to nee s tim jsem nehybal

Tak nejdřív tvrdíš, žes měnil grafice chladič, teď zas že ses ho ani nedotk'. Kde je pravda? To pípání značí IMHO zrovna grafiku - zarval jsi ji pořádně do slotu? Má-li přídavné napájení - připojils?

Dokud to fungovalo mohl jsi
napriklad

Alfonz.SPO, 22.08.2012 11:15
Otestuj harddisk, pamet

Ted uz ti radim jedine, nech to nekomu zkusenejsimu (kamarad, synovec, servis, PC prodejna-servis)

Paměti OK
Disk OK

Teď jsem dělal hodně velkej zátěžovej test grafiky a ostatních součástí.

2x FURMARK + Everest test stability systému

Výsledek? Ani jeden pád, tak já to nechápu, grafika rozpálená, že by se na ní daly smažit vajíčka a když zapnu hru, tak se to po čase resetne..

Ti říkám, zkus jiný zdroj, ty napětí NEMAJÍ být 4,6 a 3V, ale 5,0 a 3,3V, to je sakra rozdíl. Ve zdroji jsou na sto procent kondíky v hajzlu. Puč si od někoho druhý zdroj a uvidíš.
je to marný, je to marný, je to....

Tak teď jedu na Sempronovi 3000+ (1.6GHz) a jen jednou to padlo..Hrát už můžu normálně (hraju metin) nemohl jsem ani na námku mezi lidi, teď už ano a nesekne se..

Tudíž je na vině asi zdroj? Sempron by měl mít určitě menší příkon než Athlon X2 4850e (ikdyž je to úspornej cpu) ne?