Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastavení prezentace wt* ?!?

dnes poprvé mi na liště vpravo (vedle ikonek sítě, antiviráku, hodin apod.) vyskočila ikonka Nastavení prezentace či co, kde jsou možnosti ukončit a vlastní nastavení prezentace (kde si můžu nastavit že při prezentaci se vypne spořič apod.) Vůbec nevím jak se mi to tam dostalo dnes to vidím poprvé.

A je to spojeno s mizením všech ikon na ploše kdykoliv vytáhnu nebo naopak zapojím napájení z adaptéru + při startu NTB. Musím to řešit přes RMB --> zobrazit --> zobrazit ikony na ploše (odškrtnout a zas zaškrtnout) aby se ikony zas objevily

jak se té prezentace prosím úplně zbavit aby to zas bylo jak dřív? to se mi to tam dostalo aktualizací oken či co??? dík moc za pomoc

Kdybys alespoň napsal jaký máš operační systém nebo sem dal obrázek té ikonky.... ach jo.

Když na ikonku klikneš pravým myšítkem, tak se objeví nějaké kontextové menu? Také si zjisti, co se ti spouští při startu, např. programem CodeStuff Starter.

tak teď jsem restartoval noťas, ikony opět nikde, ale ikona té prezentace zmizela, namísto toho se mi objevily ikony Microsoft Office Upload Center a Microsoft Sharepoint Workspace

co se to děje, je to aktualizací officů nebo vir?