Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem naistalování TP link W8901GB

Cca před 8mi měsíci jsme si zakoupili TP Link, kdy mi s naistalováním pomáhal operátor tmobilu (od nich máme internet) a zařízení do teď fungovalo - zároveň bezdrátový internet využíváme i na druhém pc. Před týdnem nám odešla v pc wifi - byla to hardwarová chyba. Dnes jsem si pc přinesla, wifi už v pc zase mám, ale nemohu se na internet přihlásit. Na listě dole se mi ukazuje, že jsem k bezdrátové síti na naše jméno přihlášená, ale jinak mi to stále hlásí - neznámá síť - připojení k síti ani internetu není k dispozici. Prosím poraďte. než jsem odnesla do servisu , mohla jsem se připojit alespoň přez kabel, ale to už ani to nejde - nevím kde a jak to zase spárovat (pc a router). Děkuji

win+R, napsat "cmd". Odklepnout enterem
do nového černého okna co se objeví napsat ipconfig /all a odklepnout enter
výstup zkopírovat jako text (ne jako obrázek) a vložit sem.

(kopírování textu v cmd konzoli: pravým tlačítkem na lištu -> úpravy -> označit. Myší označíš text a zmáčkneš Enter, tím se vloží do schránky Windows. Následně vložíš do nové odpovědi pomocí ctrl+V (doporučuju formátovat jako "code" - viz ikony v záhlaví)