Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem znáte programy keyloger?

Zdravím, potřeboval bych poradit, jestli něco takoví existuje.
Prý existují programy které dokažou zaznamenat a uložit všecko co někdo na počítači psal nebo dělal.
Poradíte mi? jaký je nejlepší
díky fanda

To já taky nemám rád to se nebojte. Rodiče mě špiclovali každou chvílu.
Ale fotřík má zaplacenou bezvadnou babu která se mu svlíká na webce a kdybych zjistil heslo tak bych s ní mohl kecat taky. aona udělá úplně všechno co jí řekne to je super