Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ako odstranit nazov programu v ktorom sa určné okno ma otvoriť

Nainštaloval som si jednu hru a omylom som si na jednu zložku určil ze sa ma otvoriť v programe čitaci blok a na zaklade toho mi to blbne...potreboval by som to vratit späť čiže aby ta zložka bola ako neznáma a pri jej otvorení aby sa ma to pýtalo v ktorom programe sa mi má otvoriť.

Poradí mi niekto prosím??

Asi nešlo o složku, ale o soubor.
Zkus Googleho: 9zv27j3

Našel (ale nezkoušel) jsem třeba toto:

V prikazovom riadku pozri aku mas asociaciu na .lnk:
prikazom: assoc
potom mozes vyskusat:

Zrusenie asociacie:
assoc .lnk=

Priradenie defaultnej asociacie na .lnk subory:
assoc .lnk=lnkfile

Neviem, ale ci je to rovnake na W7. Pre WXP to platilo tak ako som uviedol.

Co ti brání asociovat ten tajný typ souboru se správným programem?

mam velikansky problem...nakoniec sa mi podarilo priečinok dat ako neznami ako som potreboval ale tym ze som to zamneil sa mi zamenili tak aj ostatne a neviem to dat spät...Pommôžte i prosím

Tobě se fakt podařilo nějakým zázrakem asociovat složku/priečinok na Notepad? To snad ani nejde.
Při kliknutí na složku se přece otevře ta složka. Jak se ti podařilo k tomu přiřadit Notepad (či co vlastně)?