Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kousání nehtů

Zdravím, jelikož nevím kam mám tento problém napsat tak jsem ho napsal zde...
Potřeboval bych poradit jak se odnaučit kousat nechty :/ Prostě nevím proč ale koušu sí je ve škole doma :( Jen u PC si je nekoušu :/
Nějaké ty laky si kupovat nechci .!
A doufám že mi nějak poradíte díky :)
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Správný dotaz do pc.poradny (když už si nekoušeš nehty u PC). :-D

Ono to přijde. Já si kousal nehty do 12 let. Cokoli nechutného mi na to natřeli jsem rychle vyřešil slíznutím a byl jsem tam, co dřív- pepř, sůl, hořké laky a mnoho dalšího, nic nezabíralo. Jednoho dne jsem si je prostě přestal bez jakéhokoli plánování z ničeho nic kousat. A jak jsem si je jednou hezky zastřihnul do obloučku, tak bylo vyřešeno definitivně.