Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sestava PC

Season, protože splňuje certifikaci/bronze, má větší účinnost, je postaven z kvalitnějších komponent.
To cos zase sesmolil v tom zamčeném dotazu je už zoufalství.
Celou sestavu zabiješ zeleným pomalým diskem a to na systém, malou krabicí z papíru, 200mm bočním točákem, s pozicí zdroje dole, kravinami typu regulátor otáček ....., což zvládá bez problému deska.
Návrh do limitu jsi dostal, ale co z toho splácáš je tvoje věc.

Na systém bych možná koupil SSD ( já někde četl že čím víc MB catche tím je rychlejší, ten na alfacomp má 16mb a ten na alze 64mb)
Je jedno jakou budu mít skříň nebo snad ne? Ta skříň na alze se mi líbí tím že má 3 větráky
Je nějaký rozdíl v tom jestli je zdroj nahoře nebo dole?
Regulátor bych potřeboval na zvýšení či snížení efektivity vetraků
Jen se to snažím trochu vylepšit, třeba dvd vypalovačka a čtečka karet....

Odstrašující příklad - zdroj, již očekávám teplé dny, bude sranda. Viz ten zadní Artic.
Jo, více "venťáků", více chlazení...

Osobně mám obavy, že si to ten hoch bude chtít složit sám. Je to nějaká začínající pandemie, pravděpodobně založená na předpokladu: "Mladí = automaticky počítačoví mágové!"