Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungující vypínač wifi

Mám problém s Notebookem Fujitsu Siemens Amilo pro series V8210, má síťové adaptéry Intel PRO/Wireless 3945ABG a Marvell Yukon 88E8055 Gigabit Ethernet Controller.
Z ničeho nic přestalo fungovat veškeré zapínání wifi adaptéru, ať už tlačítkem na čelní straně notebooku nebo klávesovou zkratkou, přeinstaloval jsem i systém a to na WIN 7 Home premium 6.1.7600 ani to k vyřešení problému nevedlo, systém nehlásí žádnou kolizi Hardweru a ovladače jsou dle systému nainstalovány správné a plně funkční! Diagnostika sítě mi hlásí jediný problém a to ten že mám vyplý wifi adaptér a mám ho zapnout(ale jak když zapnout nejde!!). Jsem už naprosto zoufalý a za každou radu budu nesmírně vděčný.
Díky

Ne nepomohlo by to ptz to nemusi byt vadny spinac, tych pricin moze byt viac - mozes mat napriklad vadnu wifi kartu, alebo povytiahnutu zo slotu, otvor zospodu krytku wifi karty a skontroluj. Moze byt ze nemas nainstalene prislusne utility od vyrobcu (web vyrobcu). Moze byt napriklad ze zblbol EC skus to vypnut vybrat nabijacku aj baterku na 5minut

Inac len tak mimochodom to co hlasi nejake "diagnostika problemu" vo Win su zvycajne uplne hovadiny, ak notebook ma nejaku indikaciu zapnutia wifi tak pozeraj na to. A popis jak sa prejavuje chyba - mas tu wifi kartu v spravci zariadeni? Ked si das skenovat siete vidis vypis nejakych sieti? Mas vobec zapnute wifi na routeri? (overit inym zariadenim s WiFi)

Notebook má LED indikátor wifi,který samozdřejmě nesvítí,protože je wifi vyplá a já řeším problém jak jí zapnout, wifi karta je ve správci zařízení a je i naistalovaný příslušný ovladač, skenovat sítě v případě vyplé wifi nemůžu a s routerem to nemá nic společného.Ten wifi vysílá, řeším tu zásadní problém a to je že wifi adaptér nejde zapnout! Jinak díky za radu a vyzkouším sundat kryt a podívat se na kartu samotnou, popřípadě vytáhnout baterii.