Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows ztracené CD

Zdravím,
ztratil jsem CD windows 7 home premium ale kamarád ho má, ze spodu na notebooku mam CD-key
Kdyby mi kamarád půjčil CD fungoval by mi WIN7 ?
důvod : mladší sestra mi omylem zformátovala PC:) zálohu ovšem nemam :( :( :)
Nezlobým se na ní ale snad to pujde jsem ted na tabletu takže prosím o radu :)
Muj PC : Asus a52je

DEKUJI predem :)

Notebooky mívají skrytý oddíl, ze kterého se dá systém obnovit do stavu, když se koupil. Pokud máš DVD se stejnou verzí W7- home premium, mělo by to také s key na notebooku fungovat. Je pak ještě třeba nainstalovat ovladače z webu Asusu na aje.

Nikde v systému Windows nenacházím funkci " formátovat Windows systémový disk když běží na systémovém disku Windows" .Je to přesně to samý, jako by jsi seděl na větvi a tu pod sebou řezal.Nesmysl.A nebo máš opravdu šikovnou sestru, Bill ji určitě zaměstná :-)

Tohle jsem dělal s win xp a fungovalo to. Na lince microsoftu mě řekli že mužů mít štěstí a fungovat to bude pokud se trefí série vydaného instalačního cd se sérii licenčního kódu. Zkus to a uvidíš jestli při instalaci to bude akceptovat číslo že štítku na notebooků, tak máš částečně vyhráno. Pokud se win aktivuje a projdou všechny aktualizace i ty s ověřením pravosti tak jsi vyhrál.
Přeju hodně štěstí.

Na štítku je napsáno win xp profesionál, nebo win 7 home Premium. Sérii, nebo šarži ( to je jedno jak tomu kdo říká) nezjistíš. Musíš instalovat ty windows jaké jsou uvedeny na štítku. Pozor ještě na verzi 32 bit a 64 bit.
A neříkal jsi, že kamarád má to samé dvd? Tak proč stahovat iso z netu, kde si nemůžeš být jisty co to vlastně stahuješ.

Kamarád mi CD nepujčí protože ho taky ztratil :/ :(
Ze spoda mam Windows 7 Home Prem OA (takze Home Premium)
Nedalo by se stazeny ISO nainstalovat prez MagicISO + MagicDisk ??
Protoze nemam DVD 4.7 GB :( Dosly ... :/
Nebo nejak prez FLASH by se to nedalo??

Ahojky přátelé,mám ten stejný problém,jako zakladatel vlákna.Windows 7 Home premium Chtěla jsem vymazat Windows media center,pořád mi vyskakoval a mě to "otravovalo".No a vymazalo se mi snad úplně všechno.Takže,obnova systému nelze,otevřít a instalovat exe nelze,. v Sony Vaio VPCEH 2J1E,assist nelze,pokoušela jsem se zprovoznit assit z nouzového režimu,nelze.hledala jsem zálohu na disku,nenašla.Rovněž Vaio by mělo mít i složku pro obnovu sys.která se vytvoří při instalaci.Poradíte mi prosím.Stačilo by mi,kdyby šly otevírat a instalovat programy.Děkuji a omlouvám se,za laický popis