Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem appdata

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli má každý počítač AppData.Já je tedy rozhodně nemám.Jestli víte kde je stáhnout tak mi prosím poraďte.Díky předem.

Co to preboha trepes napis jasne co mas za problem a co sa snazis riesit.
%appdata% je systemova premenna odkazujuca na NEJAKU zlozku kde si aplikacie ukladaju data. Ta zlozka sa nemusi volat appdata (a ani sa tak nevola, vo Win7 je na to tusim len zbytocna junction pre dementov)
A v ziadnom pripade to nebude v nejakom "otevrit v programu".
P.S. viz odpoved od brtnika.