Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde Wifi na tomto telefonu ? Nebo nějakej program?

Dobrý Den, Jedná se o to že na google jsem hledal Wifi pro Nokia 5230. Všude nějaké programy stahnul jsem je ale pokaždé neuspěšné spuštění nechtělo se to spustit. Tak se chci poradit jestli existuje nějaký program na Wifi pro Nokia 5230 i když jsem četl že prý nejde . ale na YT sem viděl že jeden chlapík/žena měl/a normalně na nokii 5230 WI-FI tak nevím.

Datové funkce

GPS modul ano
WiFi ne
Bluetooth ano
NFC ne
GPRS ano
EDGE ano
HSCSD ano
Hardwarový modem ano
Infraport ne
Podporované sítě 850/900/1800/1900 MHz

Abys mohl přijímat WI FI, musíš mít v telefonu přijímač který je ze součástek. Tvůj telefon jej nemá, proto program, který by jej zprovoznil nemá co zprovozňovat. Je to stejné, jako bys chtěl v rádiu sledovat televizi.

Aj keby existovala nejaká aplikácia, Tvoj telefón nemá wifi...

Jediný spôsob ako sa pripojiť "cez wifi" na telefóne je:

1. Treba nainštalovať potrebnú aplikáciu na stolnom PC
2. Nainštalovať Bluetooth dongle na PC
3. Pripojiť PC na internet cez WLAN (wifi)
4. Pomocou Wifi-Bluetooth aplikácie vytvoriť z PC "vysielač" internetu cez bluetooth
5. Pomocou Bluetooth v telefóne sa pripojiť k internetu

Proste dá sa zdielať internet cez bluetooth z PC - do telefónu cez bluetooth mobilu...

Pokusy ako napr. vložiť do slotu pre SD kartu telefónu Wifi Micro/TF karty neboli úspešné...