Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Motorola Motoluxe - dotaz

Zdravím, zajímá mě tento mobil www.alza.cz - Za tuto cenu je to docela kvalitní mobil, fotoaparát má 8mpx, velikost 4 palce atd.... Jedině co mě zajímá je, zda by šla větší verze andoridu, konkrétně nějaká okolo Android 4 ice cream.... Nabízí android nějakou aktualizaci na vyšší verzi? A ještě jedna věc, šla by dokoupit výkonější baterka ? S větší výdrží, když budete vědět, doporučte nějakou....

Předem všem děkuju za odpověďi.

Vyssi verze - Oficialne ne (podporu dela respektive v tomhle pripade spis nedela vyrobce) a koukal jsem na Modaco a nic jsem tam nenasel, tak asi moc ne ani neoficialne, jedinne se prohrabat Googlem, jestli neco nenajdes.

Baterka - bezne ne, obvykle je jeden typ pro urceny telefon, opet pohledej na Google, ale neni to pravdepodobne, ze by se delala.

Fotoaparát je totálně k ničemu, vlastně není to Nokia N8.

Tady máš nějaké recenze (ta moje je nejdelší) http://mobilni-telefony.heureka.cz/motorola-xt615- motoluxe/
Proč chceš vyšší Android?
Výkonější baterka bude problém, avšak řešením je buď nosit ještě jednu u sebe nebo tahle věcička http://www.ebay.com/itm/2800mAh-External-Portable- Backup-Mobile-Battery-Charger-Motorola-Motoluxe-XT 389-/300776946404?_trksid=p5197.m1992&_trkparms=ai d%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D1 4%26meid%3D2730355310491257502%26pid%3D100015%26pr g%3D1006%26rk%3D1%26sd%3D300776946404%26
Škoda, že se nevyrábí kryt s vestavěnou baterií jako třeba na ajfouny.