Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ask Toolbar (jak odstranit)

Ahoj, mám v chromu rozšíření ask toolbar, který mi jakoby blokuje když chci otevřít novou kartu, píše že webová stránka nebyla nalezena, rozšíření jsem deaktivoval a odstranil ale druhý den tam bylo znova, nevíte co s tím? Díky Pavel
Změna předmětu, původně: Ask Toolbar (Kráťa)

další možnost je si stáhnout advanced system care free, s tim se stahne iobit uninstaller, přes nej toolbary jdou odinstalovávat v pohode,ma to svou sekci na ně, a jak ho odinstaluješ,tak odinstaluj i Advanced system care aby sis tim nerozházel PC:) využij ho v případě nouze jen na tento tvuj problem

Problém chromajzlu je ten, že to je chromý prohlížeč pro lidi, kteří okno nastavení (většinou) nikdy neviděli..

Click On the "Settings" button (wrench icon.. right top.. below close button)
next go to "Tools"
next in the sub menu choose " Extensions "
disable/uninstall the required Extension or toolbar.. what ever u may call it..

restart Chrome.. and you r Done!

nechce se mi to ani překládat, je to úplně tragicky jednoduché.