Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekani oken

dobry vecer v posledni dobe jsem instaloval ruzne verze windows 7 a pote osmicek,co jsem dostal od znamych a s kazdym z nich mam stejny problem.sekani a zamrzani aplikaci v pocitaci.vzdy se mi program zasekne a neodpovida a po pul minute to zase nabehne a porad dokola, je to velice neprijemne...nevite??podotykam, kazdy win mi to dela a je jedno jaka to je verze...

čipová sada* (southbridge + northbridge) leží na základní desce, jde o toto.
"nvidia" máš asi grafickou kartu, ne základní desku. jejich ne moc dobré chipsety pro základní desky se jmenují "nforce".

tušíš vůbec co máš v pc a k čemu se instalují ovladače - nebo znáš jen ovladač grafiky?

*) jedna technická: u integrovaných grafik amd na základní desce je obvyklé, že instaluješ jeden veliký balík ovladačů, který obsahuje kromě driveru vga i driver chipsetu, přestože jde o více různých zařízení.