Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Oprava pravopisu online

Zdarec lidi. Mám takový problém. Hodně píšu po internetu na různá fóra a už mě dost lidi napomenulo, že mám v textu hodně chyb a že jsem trotl. Exstuje nějakej prográmek, kterej by za mě ty chyby opravoval nebo aspoň ukázal kde mám chybu v textu? dost by mi to ulehčilo život. Debil nejsem ale čeština mi hold moc dobře nejde... Budu rád za každou radu. (Radu tipu " nauč se česky" NEBERU !!!)

Radu ti(Y)pu " nauč se česky" NEBERU !!!

Ty si fakt ten slovník pro kontrolu pravopisu užiješ.

To mi připomíná moje školní léta, kdy nám učitel (měli jsme učitele) říkal: "Naučte se česky, protože nebudete umět ani napsat slečně dopis (tehdy se ještě psaly dopisy). Holka si to přečte a řekne si, že jste buran!" Možná si to řekne, ale pak si k tomu třeba přidá: "Nevadí, hlavně že má dobré péro!". Tohle už nám ale učitel neříkal...