Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem utopenej mobil - co mám dělat?

Ahoj.. před chvíli sem si pro něco šel na záchod ohnul sem se a mobil mi skočit s kapsy přímo do hajzlu..tak sem ho bleskurychle vytáhl byl tam asi 3-4 sec mobil má vzadu kryt bez kterýho to zapnout nejde ted upak takže se mobil vypnul.. jde o stroj Huawei Vision je to celej kus takže baterku nevyndám a nikam tam moc zatíct nemohlo leda 3.5mm dírou na sluchátka.. co mám dělat? dal jsem ho na topení je ještě nějákej postup?.. díky :-)

Topeni, pripadne fen, nechat vysusit aspon 24 hodin, mozna se rozbehne, pokud pujde dobre. Ocekavej ale dalsi problemy s postupnou oxidaci, radeji se ho zbav, cim drive tim lepe, nez zacnou potize. Technicky zdatny jedinec by si s tim poradil, komplet demontaz, kontrola kam vsude se voda dostala, odstraneni pocinajici oxidace za pomoci izopropylu a nasledne vysuseni horkym vzduchem, mozna i servis by to za uplatu zvladl, ovsem vim ze ti radeji od toho davaji ruce pryc, ztrata zaruky je samozrejmosti, o tom netreba myslim ani psat.

co to je

radeji se ho zbav, cim drive tim lepe, nez zacnou potize

spis proste napsat vysusit a pokud se rozbehne,tak si stejne zacit setrit do kasicky na novej, tenhle nasledne muze vyuzit pri nejakem mistrovstvi v hodu mobilem. :-)

neni nad suchy zachody. :-D

ja si teda davam extremni pozor, tak doufam, ze se mi to nestane, jdu to zaklepat, ale znam uz docela dost lidi, kterym spadnul do zachodu, skoro bych rekl nejcastejsi duvod pro vymenu za novy. ;-)