Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Procesor - obě jádra na 100%

Obě jádra procesoru jsou vytížená na 100%. Stejné hodnoty ukazuje i program Everest. Když spustím správce úloh tak vytížení klesne automaticky na cca 10%-20%. Už jsem se jednou ptal co s tím, SuperAntiSpyware odstranil tracking cookies a další bordel. Procesor ale stále frčí naplno.
Intel Core 2 Duo
Win 7, 64bit

Here's the step by step if you're not into computers.

1/ Open the Task Manager (and let if open)
2/ Go in C:\Windows\System32 and delete "igfxupdate.exe"
3/ Go in C:\Windows\SysWOW64 and check if "igfxupdate.exe" is also here, if yes delete it
4/ Open the windows services management console
Start > Execute > services.msc or Start > type "services.msc" in the search bar (Windows 7)
5/ Look for "Search Indexer" -> Right click -> Properties and change the "Automatic" into "Disabled"
6/ Reboot
7/ Open the Windows CMD as an Administrator
Start > type "cmd" in the search bar (Windows 7) -> Right click -> Run as an Administrator
8-> Type "sc delete SearchIndexer" then hit Enter

And you're done !

Když máš normální vytížení CPU mezi 10-20%, tak ten procesor asi není moc výkonný (na dnešní poměry, kdy to běží mezi 0-1%). Musíš holt vyčmuchat, co spustilo ten dllhost.exe (pokud je to původní, systémový soubor), protože ten zatěží procesor jenom na podnět nějakého dalšího programu, či služby.

Dodatek: Na tom skenu z Process Exploreru je vidět Igfxupdate.exe, který vytěžuje procesor na 87%. Vypni tu službu.