Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto pokracovanie prveho prispevku o 00:18 dneska !!

ZDravim pisal som v predoslom prispevku ze sa mi vypina pocitac kvoli novej gpu, pravdepodobne istlo o zdroj ale teraz som tam zapojil tu staru grafiku 8500gt zapol osm call of duty modern warfare 2 bol zapnuty cca 20 minut a viplo pocitac,teplota gpu mala 5 minut pred vipnutim 82 stupnou
ale podotykam ze vtedy ked som si zapojil tu gtx 550ti tak som tam daval ten zdroj lc 8500btx 500w,predtym som mal na tej 8500gt 350w eurocase

pokračuj v původním threadu, díky: http://pc.poradna.net/q/view/928792-ahojte-vypina- mi-pocitac-po-osadeni-novej-gpu (touchwood)

A preco nepokracujes v tom prispevku z 00:18?

Tak skus zas ten eurocase. Ten LC zdroj moze byt vadny (co by u LC nebolo nic neobvykle :)
Teplota je podla mna akceptovatelna a aj keby sa grafika prehriala tak by nevypla pocitac, grafika nevie vypnut pocitac.