Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové Pc

Čau chci si koupit novou mašinu na občasné hraní her a práci, a chci se vás zeptat jakej máte názor na tohle: http://www.eproton.cz/pocitac-hal3000-trinity-silv er-61008-a10-5800k-8gb-2tb-dvd-rrw-hd-7660d-w8-/34 5470.html

Nechci si to sestavovat radši koupit, tak jestli by jste mi když tak nějaký doporučily.
A ještě jestli je nějaký velký rozdíl mezi 2 jádrem nebo 4 jádrem přemýšlim i o notebooku max do 20 000 kč dík.

V testech pak výkon grafické karty s procesorem AMD A10-5800K dosahuje ve hrách dokonce lepších výsledků než sestava postavena na procesoru Intel i5 a externí grafickou kartou NVidia GT630 s 2GB DDR3. V porovnání výpočetního výkonu pak AMD Radeon 7660D poráží 4-5 násobně konkurenční grafický adaptér Intel HD 3000. Výkon procesoru a jeho grafického jádra ocenilo mnoho odborných internetových serverů.

tak to fakt nechápu::)