Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ovladače pro desku MS-7125 pro Windows 8

Nainstaloval jsem si Windows8 a nefunguje mi internet přes kabel. Zřějmě mi chybí ovladače..

Zákl. deska: micro-star international co. ltd MS-7125 drivers
Bohužel se v tom nevyznám a nemůžu najít spráný ovladač :(

Šlo by příště napsat výstižný nadpis?
Změna předmětu, původně: Ovladače (host)

zisti si v spravci zariadeni co za chip to je (pravy klik vlastnosti - identifikacia zariadenia, VEN a DEV cisla zadas do google alebo aj sem a potom si najst ovladac na webe vyrobcu chipu. Napr. ak by to bol realtek tak ovladace existuju

P.S. ak nahodou v spravci zariadeni nemas ziaden zlty vykricnik tak potom vsetky ovladace mas a potrebujes len nastavit siet podla toho jak sa pripajas apod.

Pokud jsem se dobře díval, tak tvá základní deska má chipset nForce4 a k síťové kartě v něm integrované se opravdu W8 ovladače nenabízejí. Připadají tedy v úvahu 2 řešení.
1) návrat ke starší verzi systému
2) koupit samostatnou síťovou kartu.