Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam se ztratilo místo na disku?

Zdárec..Chci se zeptat, jak mám pročistit svůj systémovej disk? Není to tak dávno co jsem provedl reinstall celého počítače a Céčko už mám skoro plné..

Kapacita Céčka je 39GB - Windows zabírá 19,1 GB a volná kapacita 12,7 GB..Zkoušel jsem to vyčištění disku ve vlastnostech toho oddílu a bylo tam pár mega na vyčištění..Nikde nic staženého nemám..Vždycky jsem měl těch 20GB volného místa..Nevíte co s tím? :(

c: jen 40gb? celkem málo, dává se kolem 64, to je axiom.
s tím moc neuděláš, místo ti bude chybět furt.
- musel bys zakázat body obnovení; přitom domácí instalatéři to používají místo odinstalace.
- zakázat hybernaci
- pokud máš dost ram, swap je zbytečný, vzhledem k jeho pomalosti je 512mb až moc.
- vykopat veškeré soubory uživatelů na d:, v profilu (na ploše) nemají co dělat.
- smazat zálohy předloňských aktualizací a minulého servicepacku.
pak se snad do 40gb vejdeš.

koš neřeš, soubory se zásadně mažou shift+del. a co nemáš, to nepotřebuješ.