Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Větráky

Dobrý den před nedávnem jsem kupoval do své case nové větráky, podsvícené(červeně) vybral jsem Cooler Master BC 12025 Fan Red. od začátku neskutečně vrčí z motoru, i když má kluzné ložiska. Nevěděl by tu někdo o nějakým větráku 120x120mm červeně podsvíceným který je tichý(otáčky stačí okolo 1200rpm
zatím jsem našel tento ale je sice dražší, ale preferoval bych spíše tento z důvodu že má fludní ložiska SilverStone Air Penetrator SST-AP121-BL červená LED anebo tento AIREN Red Wings 120 LED červený ale jelikož není průhledný, nevím jakou by měl intenzitu světla anebo odstín červené. Nemáte někdo s těmato dvouma zkušenosti, jaký by jste mi z nich poradili ? a nebo nějaký podobný jiný ?. Předem děkuji

Celkově hlučný nejní, otáčky mám nastavený na málo (asi 600rpm) ale nejní to jakoby zvuk proudu vzduchu, z motoru vrčivý zvuk za každou otáčkou. Mám kupované dva, ale takhle hlasitý je jen jeden, sice ten druhý stějně tak ale hodně potichu....

Tady asi moc příznivců blikajících potvor nenajdete. Protiotázka: "Už jste někdy viděl svítící Noctuu?"
"Air Penetrator" - to je tedy zajímavý název, téměř čuňačinka.
Vrčet mohou ventilátory řízené PWM, což by u třípinu nemělo být > menší otáčky než 1 000 ot/min, pokud by motorek "vrčel" furt, pak je to buď blbě navrženo, nebo je vadný.

3pin to je. Přím pwm to nemá, ale reguleaci otáčrk ano. Skusím to vyreklamovat, s obchodem jsem o tom domluvený, tad yjsem se chtěl zeptat jestli by to nebylo zbytečené, a spíše je vrátit a koupit nějaké lepší....

Když to bylo kupované nedávno, tak tomu asi ještě hodně chybí do dvouleté záruky. Nebo obchodník zdechl.