Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zelené video ve flashi

Dobrý den,

podobné dotazy, jako ten můj jsem našel, ale nikde není žádné řešení, co by vedlo ke spokojenosti.
Problém je v tom, že když pustím video třeba na youtube, stream, atd.., tak někdy chvilku hraje a najednou zezelená, přeskáče nakonec a tím to hasne. Když ho pustím znovu, tak zase ve stejným místě, stejnej problém. Flash player mám aktuální, nastavení akcelerace taky nepomáhá..
Napadá ještě někoho něco?

win 7 home premium 64bit
AMD Phenom II X4 965
Asus M5A97
8GB RAM

Přikládám screen

Děkuji za jakoukoliv odpověď

Většinou problém s HW akcelerací. Vypnout pravým tlačítkem myši na video, Nastavení... - odškrtnout HW akceleraci.

Jakou máš grafickou kartu? Máš nainstalované všechny ovladače základní desky a grafiky?
Jaký používáš prohlížeč? Zkoušel jsi i jiný?
Zkus ještě deaktivovat HTML5.

Měl jsem podobný problém - po koupi nové grafiky nVidia Quadro NVS295; myslel jsem si, že je na houby, poněvadž předchozí Radeon 4550 to nedělal. Pomohlo mi nastavení v ovládacím panelu nVidia, aby to preferovalo výkon a ne šetření.
Jenže ty máš grafiku AMD. Zkus v nějakém tom ovládacím panelu tohle najít. Začalo to najednou?