Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový PC do 15000 Kč na hry CS 1.6, Minecraft a TheSims 3

Ahoj/dobrý den,
chci si koupit/nechat sestavit nový PC tak za 15 000 Kč je možný za tuhle cenu dostat počítač, na kterym bych mohl hrát CS 1.6, minecraft a thesims 3 uplně bez lagů?
Pokud ano, tak prosím odkaz na nějakou firmu, která to buď zadarmo k tomu co si tam koupim nebo za cca. 1500 kč sestaví, sem totiž celkem "lajk" v hardweru počítačů :/

Předem děkuju za všechny rady.

Změna předmětu, původně: Nový PC potřebuju poradit (host)

Jistě můžeš si to v košíku vyměnit - jako systémový
WD Blue WD2500AAKX 3.5" 250GB - 1 250,-
a datový 2TB si už přidáš sám.
(osobně bych volil jako systémový rychlý WD VelociRaptor WD2500HHTZ 3.5" 250GB, ovšem to už je dražší řešení - 2000,-)

Tady s vámi ty vaše hry asi nikdo nebude mít chuť hrát! M-Pol navrhl sestavu, pokud se vám nezdá, nechte být. Navíc je strejda Google, všelijaké testy > viz (stopky s bulvami optických čidel) vpravo. Navíc to nepůjde do té vaší úžasné vymyšlenosti v podobě mITX desky s naprosto nekompatibilním soketem. Protože nerozumite - procesor od Intelu nepůjde ani dát do desky pro AMD APU!

Však je to tvoje svaté právo.
Prozatím ses na "živě" dozvěděl akorát, že máš sehnat prachy navíc(+2000,-)a pořídit si jiný procesor i5.
(což je podle mě k použité g.kartě a pro jedno vláknové aplikace/hry zbytečné, zvláště když šetříš každým šestákem)

Ok, nechám si to projít hlavou, možná bych koupil ten z 18 budu to totiž kupovat na firmu tak si můžu odečíst DPH tak by to bylo good a fakt moc díky...a eště tohle: Když budu mít ten s i3 tak když třeba za 1-2 roky bych to chtěl zlepšit tak nebude to stát nějak o moc víc než to tam dát rovnou ne?

Vás, nebo toho "technika", nebo někoho na živě?!
To je zase vaše svérázná úprava M-Polovy sestavy? Jestli jsem to srovnal dobře, pak jste to aktivně "vylepšil" 3 × Arctic-Cooling Arctic F8.
Tentokrát budu mít dotaz já: "K čemu budou sloužit tři pidivětráčky mimo rozbití správného toku tekutiny ve skříni?"
Dozadu patří obvyklý 120×120[mm] ventilátor, do boků NIC, maximálně ještě vepředu pro chlazení disků, pokud je jich více a jsou v plastových ližinách.