Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s web stránkami (prohlížeč nezobrazuje stránky)

pekny den vsem,

mam problem se zobrazenim nekterych web stranek. konkretne batolatko.cz a hlavne google.com nebo .cz. respective, prohlizec je vubec nezobrazi a pise znamou hlasku ze stranka nemohla byt zobrazena blablabla. ten problem je na notebooku manzelky - pouziva IE. nainstaloval jsem k ni kvuli tomu chrome a dokonce ani chrome nezobrazi google.com. prvni co me napadlo tak se podivat do hosts, ale ten je samosebou bez zaznamu. nevite nekdo, jak bych to mohl spravit - bez kompletni reinstalace.

diky vsem
Změna předmětu, původně: Problém s web stránkami (Kráťa)

mas pravdu, i tak diky. ten antispyware jsem zkusil. nasel 8 tracking cookies, tedy nic zasadniho. respectve nic zasadniho nalezeno alespon nebylo. prohlizec zobrazuje (blablabla) Jejda! Prohlížeči Google Chrome se nepodařilo připojit k serveru www.google.com
Návrhy: Zkuste stránku znovu načíst.... to jsem povazoval za klasickou hlasku chrome, kdyz se nemuzu nekam dostat. nevim jak je to mozne, ale na google.com se proste nedostanu a to z zadneho prohlizece. IE hlasi: Aplikace Internet Explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku.