Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita těchto komponentů,problém s neodpovídáním programů,zejména prohlížeče při nezatížení p

Dobrý den,v prvé řadě bych se chtěl zeptat zda tyto komponenty jsou mezi sebou plně kompatibilní:CPU AMD Phenom II X4 965 Black Edition;RAM Corsair Vengeance Black 2x2GB DDR3 1600MHz CL9;MB Gigabyte 970A-UD3 - AMD 970A;A HDD: Western Digital Green WD5000AZRX-00A8LB0 500GB SATA 3;A Starý Maxtor 6L080M0 SATA 80GB (myslím že SATA 2).Zdroj Master Cooler 600W.OS:Windows 7 Ultimate 64bit,SP1 nainstalován.Problém je totiž v tom,že mi často Webový prohlížeč přestane odpovídat,v době kdy procesor nemá žádně vytížení,takže mě napadlo že problém je u RAM.Nebo je problém v tom že jsou komponenty kromě grafiky příliš zahřáté,což si ale úplně nemyslím..Děkuji za odpovědi :)

CPU AMD Phenom II X4 965 Black Edition
RAM Corsair Vengeance Black 2x2GB DDR3 1600MHz CL9
MB Gigabyte 970A-UD3 - AMD 970A
Western Digital Green WD5000AZRX-00A8LB0 500GB SATA 3
Maxtor 6L080M0 SATA 80GB (myslím že SATA 2)
Zdroj Master Cooler 600W
Windows 7 Ultimate 64bit,SP1 nainstalován

Mimo drancování peněz pojištěnců VZS:
- Western Digital Green WD5000AZRX-00A8LB0 500GB SATA 3
- Maxtor 6L080M0 SATA 80GB (myslím že SATA 2) - krásná vykopávka...
- Windows 7 Ultimate 64bit,SP1 nainstalován.

Tato kombinace, tj. instalace na kdovíjaký disk (ekoteroristický parkuje jak může) a samotné provedení instalace toho Ultimate warezu a jiných doprovodných breberek...

Ač deska ve čtyřech verzích PCB, pak SB950:
- vykopávka bude pomalejší i toho ekoteroristického.
- pokud jste instalovat systém jak píšete, pak s velkou pravděpodobností neproběhla ani správná instalace ovladačů ve správném pořadí.
Takže sehnat na instalaci někoho, kdo to dělal, nebo aspoň přečíst toto.

Nejsem takový nerd,jak si myslíte,nevím jen,v jakém formátu je ovladač,protože při původním pokusu nainstalovat OS na ten „eko“ disk mi vyjela hláška ve smyslu že musím nainstalovat ovladač,předtím byl problém s formátováním,to jsem udělal na jiném pc kde je ještě XP z jistých důvodů,poté hláška že nemám ovladač na CD/DVD mechaniku což je → bullshit a nakonec jsem se dostal do výše uvedeného problému,který jsem jednoduše vyřešil jiným diskem..

Můj otec má dost zkušeností se sestavováním pc

Fotr zřejmě nikdy neslyšel o režimu SATA řadičů a správném postupu instalace device drivers. Mnohem zkušenějším lidem pak vyřiď, ať se ti mrknou na ovladač chipsetu a grafiky (imho ti to tuhne při pokusu o přechod do spořiče obrazovky či jiného "šetřivého" režimu).

You don't say,ptal jsem se,zda jsou tyto komponenty kompatibilní,dozvěděl jsem se že jsem nezvolil zrovna vhodné HDD,btw. neměl jse na výběr co se týče vykopávky,a přírodní prostředí šetřící disk bych také nezvolil.Jste asi dost rozmazlený,namyšlený člověk,takové chování jsem ještě neviděl,ani nezažil.To VZP si strčte do určitých partii,zajímalo by mne koho to zajímá když se člověk chce dozvědět něco úplně odlišného.Děkuji za váš čas,laskavost a milé kind of useless rady.

Psal jsem že mi pouze neodpovídá prohlížeč,a vy tu píšete,že mám všechno špatně,bullshit.ten disk byl formátován v systému XP,pak už problém nebyl,po určité změně zmizela i hláška o CD/DVD ovladači..jedinou chybu vidím v těch discích,pokud není problém v RAM,ale při stahování hry na steamu žádné problémy nebyly..a ještě rozdíl,při IE mi to zamrzává často,při Google Chrome snad i častěji,ale při Opera prohlížeči,velmi zřídka..

Obávám se, že se budu muset objednat k očnímu lékaři (jako pojištěnec VZP), protože ten kondenzovaný text mi nedělá dobře a už mám mžitky.
Když tedy jste přesvědčen o správnosti a úplnosti instalace redmondského os, pak vlastně co radit? Na testování OP jsou též programy, na HDD též,...