Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restart počítače při načítání win XP

Dobrý den, ahoj všem. Nedávno jsem o kamaráda koupil PC (už je použitý) ale byl bez funkčních windowsů tak jsem se pokusil nainstalovat nové win XP Professional. Bohužel při instalaci nastala nějaká chyba a byla ukončena. Tak jsem vyndal HDD a v jiném počítači nainstaloval windowsy, a opět ho vrátil. Při načítání opreačníhoo systému se ale PC vždy restartoval tak jsem vzal jiný HDD na kterém byli nainstalovány 100% funkční windovsy a opět stejný chyba. U zdroje jsem si na 95% jistý že je v pořádku takže jediné v čem by podle mě mohla být chyba je základní deska. Myslíte že by její výměna pomohla ? Popřípadě máte s tímto problémem nějaké zkušenosti ? Všem díky za jakoukoli odpověď.

Ahoj. Nedávno jsem si pořídil PC (už použitý), bez win. Tak jsem začal instalovat win XP professional ale oběvila se nějaká chyba a instalace byla ukončena tak jsem to zkusil znovu a asi na 10 pokus se mi OS povedlo nainstalovat. Buhužel však se počítač v 80% při načítání win restaruje, nebo se oběví obrazovka "vítejte" a dál nic (tuším že někdy se PC restertoval i v BIOSu). A když už se dostanu do windowsů tak jsou na ploše nějaké barevné tečky které by tam vůbec neměly patřit. Zkoušel jsem vyměnit CPU, RAMky, grafickou katru i jiný HDD nic nepomohlo zdroj je téměř nový takže předpokládám že je na vině základní deska. Myslíte že její výměna pomůže ? Předem díky za odpověď.
P.S. restart při chybě jsem zkoušel zakázat ale oběvla se modrá obrazovka kde bylo něco o tom že win byl ukončen aby nedošlo k poškození HW.

takze jsi teda uz zanechal experimentu se snahou nacist OS nainstalovany v jinem PC?

to ze je novy zdroj nic neznamena, kdyz si ostatni menil, tak je to proste deska nebo zdroj, ozkousej oboji, zdroj si od kamarada pujcis snazeji.