Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Spuštění Win 7 po instalaci

Ahoj všichni,dostal jsem netbook značky Acer TravelMate B 133-e-.Byl zde nainstalován Linux Ubuntu.Připojil jsem externí cdrom-nemá optickou mechaniku- a nastavil v Biosu bootování z cdrom,celá instalace win 7 proběhla úspěšně.Po restartování a nastavení zpět na bootování z HDD však displej pouze krátce problikne a restartuje opět a opět.

oprava zavaděče se nedělá novou instalací windows, která může skončit stejně neúspěšně - instalátor win7 považuje kdejakou čtečku karet za disk, protože je blbý.

How to fix Bootmgr missing on Windows 7: watch

c:
cd boot
bootrec /RebuildBcd
bootrec /FixMbr
bootrec /FixBoot