Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozdělával sem notebook, abych ho očistil a...

Zdar, šetrně sem rozdělával notebook hp g61, abych ho trochu vyčistil. Kurevsky se přehříval. Krom toho, že sem se nedostal ani k větráku (kvuli šroubu ke kterýmu se prostě nedalo dostat) mi to po smontování nechce jet. Respektive vše se zapne, ale nic nenaběhně. Zkoušel sem na to napojit aji monitor a taky se nic neobjeví, takže... nevítě někdo, kde by mohla být chyba? :)
Upravena velikost písmen. (Kurt)

Chyba by mohla být v uživateli, který se pouští do toho, na co nemá. Buď jste něco odpálil, nebo jen nezapojil.
Postup vyčištění je popsán na internetu, jsou tam i videa: watch
Ale to je teď tak nějak jedno, že. Čili znovu zkontrolujte zapojení všech konektorů a když to nepomůže, napište ježíškovi.

Zkoušel sem to podle toho videa už dřív a přijde mi dost nepřehledný. Nehledě na to, že u hp G61 narazím na jeden šroubek ke kterýmu se nedokážu ani dostat a tím padem se nedostanu k větráku ani ke chladícímu zařízení. Ale to už je můj problém. Na manual samozřejmě kouknu.