Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tato kopie systému windows není pravá

Dobrý den,

dnes mi najednou naskočilo okno - Tato kopie systému windows není pravá. + My z černala obrazovka a nemám žádné pozadí.

Nevíte prosím co mám dělat? Nevíte jak to dát zase do původního stavu? Nevíte jak to udělat, bezplatně a rychle bez vymazání nečeho v PC?

Prosím moc, díky.

microsoft se k tomu staví takto:

Upgrade počítače a re-aktivace produktu

OEM licence je vázána na počítač jako celek. V případě, že dojde v počítači ke změně některých komponent, například přidání operační paměti, výměně pevného disku, přidání rozšiřujících karet, je možné provést reaktivaci OEM licence Windows. V případě, že dojde k výměně základní desky, není možné provést reaktivaci OEM licence Windows a zákazník si musí zakoupit novou licenci Windows. Zákazníci, kteří musí provést výměnu základní desky z důvodu jejího poškození a nemožnosti výměny za identickou, mohou provést telefonickou reaktivaci licence prostřednictvím aktivační linky společnosti Microsoft. V těchto případech je vyžadován důkaz o výměně základní desky, například potvrzení servisního střediska nebo jiné doložení poruchy základní desky a nutnosti její výměny. Zákazníci, kteří provádějí často obměnu jednotlivých komponent počítače by měli využít krabicovou licenci Windows, která je pro tyto účely vhodnější a je možné ji přenášet na nový počítač.

Ak nie je systém aktivovaný, skúsil by som:

Win+R a napísať tam: slui 3, postupovať podľa príslušných dialogových okien, tzn. najprv zadať produktový kľúč a skúsiť aktivovať...

Ak to nepôjde, skúsiť zadať slui 4 a aktivovať po telefóne...