Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Assembler - uloha

Zdravím, měl bych dotaz jestli někdo si nechce udělat něco v assembleru, třeba si něco procvičit a tím padem mi pomoct s jednou ulohou? Nemělo by to byt nic težkyho. Jen v tom trošku tápu. Dík

Jenze to je jen v uvozovkach ročníkovka. Jsou to dá se říct základy, které jsou daný do jednoho příkladu. A nemyslim si že kdyz tomu nekdo rozumí tak na tom bude delat par dnu. No nic, jdu se stim poprat než tady vypisovat.

S takovým přístupem třeba tu školu ani nedoděláš. Pokud tedy nevyhraješ ve Sportce.. :-D

Assembler je v podstatě velmi jednoduchá věc, stačí si nastudovat instrukční sadu daného procesoru a pak už to jen seskládat.

edit: jo, na úlohu jsem se nedíval, nechce se mi opisovat nějaké debilní kódy..