Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní pc sestava

Zdravím potřeboval bych poradit nelepší pc sestavu- jednotlivé komponenty do ceny 10 000 a nebo může být cena trochu vyšší. Jde mi o to abych do těchto 10 000 měl co nejlepší PC na hry jaký za tuhle cenu jde.
A také bych rád u dané sestavy, pokud mi někdo poradí, aby skusil uvést hru jakého typu na této sestavě rozjedu- nelépe jméno hry a jestli na high detaily nebo tak.
Děkuji všem za případné odpovědi.

AHoj,
v casopisu chip byvaji tusim jednou za 2 mesice vynikajici tabulky HW rozdelene na nizsi, stredni a vyssi tridu. A ve tridach pak vypichnuta nejlepsi komponenta s pomerem cena vykon. Takze muzes treba pujcit v knihovne nebo koupit a podivat.
Co se tyce herniho vykonu, tak samozrejme nejzasadnejsi je grafika, procesor, ram. Pricemz nesmis hledet jen na kapacitu, ale rychlost sbernice.