Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde levé tlačítko myši

Nainstaloval sem nejvovější ovladač grafické karty, restartoval pc, přihlásil se a po chvilce mi přestalo fungovat levé tlačítko myši -prvně sem si myslel že nereaguje počítač tak sem ho několikrát restartoval, ale nakonec sem zjistitl že je to myší-, pravé tlačítko i kolečko normálně jde. Po chvilce mi to šlo zase dobře a ted mi to zase nefunguje. Myslíte že je to myškou nebo tim ovladačem co sem nainstaloval? Zaráží mě že mi to začlo blbnout po tom co sem to nainstaloval.
Děkuji za odpověď

Mám kurioznější problém. Myšek mám hromadu značkových i neznačkových, windows mám origo koupenej s Asus ntb. Levé tlačítko u všech myší funguje stopro. Až do chvíle kdy jím kliknu na obrázek. Pak okamžitě spadne průzkumník souborů. Můžu klikat na co chci, ale jak kliknu na obrázek tak to spadne. Vždy a bez vyjímky. Netušim a nechápu co je kde špatně, zkoušel sem snad všechny alespoň trochu problémem podobné návody na řešení (youtube + google), a nic.