Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po přechodu na novější hosting mi nefunguje web

Najednou se mi nezobrazí výpis místností, počet hráčů, a nic. Je tam nějaká zastaralá funkce? Děkuji:

<div id="gamelist" style="border : solid 0px   padding : 1px; width : 100%; height : 365px; overflow : auto; ">
 </div ><br><?
$tableq = mysql_query("select p1name, p2name,p3name,p4name,p5name,p6name,p7name,p8name,p9name,p10name,tablename,tablelimit,tabletype,hand,tablelow from ".DB_POKER." order by tablelimit asc ");
while($tabler = mysql_fetch_array($tableq)){
$i = 1;
$x=0;
while($i < 11){
if($tabler['p'.$i.'name'] != '') $x++;
$i++;
}
$tableplayers = $x.'/10';
$tablestatus = (($tabler['hand'] == '')? 'New Game' : 'Playing');
$tabletype = (($tabler['tabletype'] == 't')? 'Tournament' : 'Sit \'n Go');
?>

Je tam php 5,3
Odpovědět

-------------------------------------------------- ------------------------------
když jsem měla web nahranej u webzdarma.cz tak to šlo. Přešla jsem k moxo.cz a tam mají novější PHP 5.3 a mě web přestal zobrazovat místnosti, hráče, atd