Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC do 17500 Kč

Dobrý den. Přemýšlím nad koupí nového počítače. Naneštěstí se v tom vubec nevyznám a tak jsem chtěl poprosit právě Vás. Bez operačního systemu a bez monitoru. Počítač by měl být herní. Znovu Vam děkuji alespoň za přečtení.

Máš zaseklý Capslock? Použít hledání v poradně je taky asi nad tvoje síly, že?
Změna předmětu, původně: HERNI PC DO 17500 (host)

Jeste jeden dotaz jak bych na tom mohl byt s fps v csgo se sestavou kterou jsi mi navrhl. Vsechno na low a rozlisko tech trinactset. A bf3 mi to utahne na ultra alespon na tech 60-70 na tom 1366? Sry za ty blbe dotazy ja tomu fakt nerozumim ;-) a jaky je rozdil mezi i5 2500 a tim co jsi navrhl co se vykonu na hry tyce.

Jasny jasny a rozdil v tech s Kckem je jen ten ze ty s K jsou na zakladnich frekvencich min vykony nez ty same bez K. A ty s K jsou predevsim na taktovani teda jestli to chapu spravne a pak jsem jeste nasel jednu sestavu od Pana mpola. http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_12YD0 1008Q0111VK011K9O011RAD011TH80118BF011O1X01125D010 Y9S01 a tyto sestavy jsou vykonove temer identicke s tim ze ta s tim 2500 bude lepe zvladat hry narocne na cpu. Tak to teda chapu. ty moje dotazy musej bejt hodne vycerpavajici... u me je to asi beznadejny. Stejne to nikdy nepochopim.