Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem i5m vs i7m

Zdravim. Chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi dvoujádrem a čtyřjádrem v notebooku. Zajímalo by mě jestli tak nenáročnou hru jako je league of legends rozjedu s dvoujádrovým notebookem s gt650m na pěkné rozlišení/detaily s pěkným fps. Dík moc za odpovědi.

taky zalezi jakej dvoujadrovej, i3 se kamaradi s gt650m dostatecne, jinak i5 i i7 jsou ctyrjadra, akorat i7 ma jeste hyperthreading (dalsi 4 virtualni jadra).