Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vir v pc

cau , dneska sem si chtel pustit jedno video a tam bylo napsano:get adobe flash player 10 a download link.tak sem na to klikl a spustil sem to ale nic se nestalo.tak sem si rekl ze by to moh byt vir a radsi sem to otestoval virustotal.3 antiviry z 20 rekli ze tam neco je ale kazdej neco jiniho 1.generic trojan horse 2.systemcloud.gen3.nwm.tak sem to nechal byt a najednou mi zmizeli ikony a dolni panel.tak sem pc.a to se zobrazi jen plocha bez ikon a
panelu.zkusil sem nouzovy rezim a nic.nemam vytvoreny bod obnovy.ale nastesti sem doma nasel cd s linux ubuntu tak ho ted instaluju.nevite co s tim ? windows reinstalovat nechi protoze bych musel vse zalohovat a zmizeli by mi oblibeny z firefoxu.tak jestli to de nejak odstranit pres linux

Caf , tak jen chci rict ze sem to uz vyresil.Povim vam jak.Spustil sem pc.Otevřel sem spravce uloh.Nova uloha -> opera (firefox ani chrome nesli protoze byli infikovany).Pak jsem stahl avg.Nainstaloval -> jenze nesel Spustit.Tak sem dal odhlasit a ono vyskocilo takovy to okno kdyz je spusteno hodne progrmu jestli vynutit odhlaseni nebo storno.Rychle sem klikl na storno a ualaaa mam normal windows.Nyní už avg de spoustit a odstranilo to ten vir.Díky all