Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový pc na kancelář a programy.

Čau. Kamarádi ze školy mi poradily tuto poradnu, že by jste mi zde mohli snad poradit co a jak s mým pc. Dělám výkresy v AutoCADU a jakmile jsem před dvěma dny přišel domů a chtěl jsem výkres dokončit tak mi pc nechtěl najet. Po poradě s jedním pc technikem z nedaleké firmy a ten mi poradil koupit celý nový počítač až na mechaniky a bednu. No a můj problém je že bych potřeboval sestavit pc do nějákých 15 000 na kancelář a když už jestli by bylo taky možné najít do něj nějakou zvokovou kartu.

Karle 7770 do kancelarie a na CAD?
Pre tazatela, zvol procesor s integrovanou grafikou a usetris par susnakov, alebo si kup specialnu kartu urcenu pre CAD aplikacie. Upozrnujem ta vsak, ze pokial nespustas na CAD rozne vypocty a nerenderujes zlozite 3D objekty bude ti takato karta naprd, na bezne kreslenie staci aj ta integrovana.

CPU: AMD A10-5800K + Xigmatek Gaia.
HDD 1#: VelociRaptor (250GB) na OS.
HDD 2#: WD Green (2TB) na Data.
RAM: 2x 4GB vysoko taktované paměti (pro případné hraní her).
Zdroj: Kvalitní 80+ GOLD Seasonic Zdroj (360W).
Case: To celé v dobře řešené skříni se zdrojem nahoře od CoolerMaster + 1x F12 ventilátor.

Cena sestavy bez OS a bez sestavení: 15 279,-
Odkaz na sestavu: http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0AGM0 11RHT011QFP011LVD0119MK01125F011RAD011SD9010TUO011 Q0M01

Zvukovou kartu nevím, podle mě nepotřebuješ, ale budiž, s tou si nechej poradit od někoho jiného.