Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Modrá smrt

Ahoj kamarád má PC na kterým mu pořád skáče modrá smrt. Podle jeho popisu mu to vždy vyskočí když chce kliknou na Chrom.exe . Popřípadě bych prosil o radu kdyby mu skákala i když by nic nedělal čím by to mohlo být. Co vím tak má Windows Vista, CPU AMD, RAM 8G grafiku má 1G bohužel nvm kterou. Předem všem děkuji za odpověď

prosím o radu nějaký čas byl klid ale tohle mi napsal kámoš . když veřer vypnu pc tak ho pak zapnu druhej den a uř to zas nefunguje hodilo modrou smrt a piše to tohle Pokud potřebujete použít nouzový režim odebrat nebo zakázat součásti Restartovat f8 Computer Press vybrat rozšířené možnosti spuštění a poté zvolte nouzový režim, pokud problémy přetrvají, zakázat nebo odebrat žádný nový nainstalovaný hardware software Zakažte možnosti paměti BIOS, jako je ukládání do mezipaměti nebo stínový provoz pak to dam jako opravit tak se to opraví a už to jde ale druhej den to udělý znova

plus jeste tohle check to make sure any new hardware or software is properly installed if this is a new instalation ask your hardware or software manufacture for any windows updates your might need
zkontrolujte, zda na nový hardware nebo software správně nainstalován, pokud se jedná o nový instalace zeptejte se svého hardwaru nebo softwaru výroby pro všechny aktualizace Windows Toto může potřebovat.

jestli si to zapsal nvm ale pro začátek jsem mu doporučil ať si zkontroluje disk nějakým SW a napsalo mu to pise tu to zkontrolujte si nastaveni pevnych disku v biosu a naistalujte si posledni ovladace pro řadič ide, váš disk pracuje pouze v neznamy ,ale jeho oiptimalni rezim je režím pio 2 8,3mb/s to muze být pricinou snizeneho vykonu diksu