Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefukční internet u win 7

Zdravím,
mám novej netbook, Packard Bell dots, nainstaloval jsem úspěšně win 7 ultimate, ale při spuštění nefunguje internet, ať přes kabel nebo wifi. Na ofiko stránkách jsem teda stáhnul ovladače (http://cz.packardbell.com/pb/cs/CZ/content/downloa d), furt nic. Tak jsem přes Everest zjistil přesný typy (Realtek 8139/810x a Broadcom 802.11n), stáhnul ovladače na ně, stále nic, ve správci zařízení jsou pořád žlutý vykřičníky. Pokud by někdo věděl, co s tím, byl bych vděčný (a pokud jsem na nějaké důležité informace zapomněl, předem se omlouvám).

a ne, co hlasi nejaky SW.

to selže v případě, že tam instalatér nacpe nesmyslný driver - a diagnostický sw špatný driver detekuje.
proto se nefunkční ovladače nejdřív odstraňují:

set devmgr_show_nonpresent_devices=1
start devmgmt.msc

...zobrazit "skrytá zařízení" a zrušit zašedlé položky.