Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BlackBerry - měřič odchozích hovorů

Zdravím..,
mám mobilní telefon BlackBerry Curve 9320 .
Ctěl by Vás poprosit jak nainstalovat do mobilu BlackBerry měřič odchozích hovorů,aby věděl kolik minut provolám za měsíc...
Moc DĚKUJI Josef Petřek odstránené telefónne číslo a e-mail (los):-):-)
Zmena predmetu, pôvodne: Josef Petřek ... (los)

Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.