Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externí klávesnice k tabletu

Dobrý den.chtěla jsem vás poprosit o pomoc.koupila jsem dceři k tabletu klávesnici ale nevím jak se zapojuje.můžete mi prosím poradit??? jedná se o GOCLEVER TAB75 infinite invention.pokud možno tak prosím o podrobný postup :-D děkuji předem všem.

tuhle case-klávesnici mám, připojím k tabletu a je to, žádné extra nastavování ničeho

potřebuješ mít jistotu, že tablet a klávesnice jsou v pořádku, miniusb v tabletu lze částečně otestovat kabelem do PC (třeba transferem dat, jestli se v PC objeví disk tabletu)

pokud se nedostaneš k jinému tabletu, abys to otestovala - sežeň si redukci miniusb mařenku na klasiku USB jendu a připoj to do PC, jestli to lze u nás sehnat netuším ať ti někdo jiný klidně dá tip na toto http://www.nextag.com/MonoPrice-USB-A-Male-7424530 33/prices-html

díky :-) kontrolovala jsem tablet přes PC a je v pořádku.....ale klávesnici zatím ještě né.když ji strčím do tabletu tak jen problikou ty diodky a nic se neděje....dá se někde v tabletu najít jestli je klávesnice připojená??? nebo jestli se musí v tabletu něco zapnout aby to fungovalo???? sem už s toho na nervy... :.(