Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spouštění aplikací . WIN7

Dobrý den, přijmul jsem od kamarádky obrázek ale nešel mě otevřit tak jse mdla vyhledat program z nabídky win. Vybral jsem ten windovsáckej prohližeč obrázků.

Ale nastal problém v tom že se mě všechny aplikace chtějí otvírat v tom daným prohlížeči. I když dám např. u opery aby se otevřela v opeře. Naskočí ikona opery u všech.

Prosím nevíte jak se tohoto problému zbavit. Mam Win 7 home premium.

Nastav si v nastaveni ve windows Programy ktery prohlizec chces jako vychozi.
Nebo otevri odkaz pravym tlacitkem a dej Otevrit S...jinym prohlizecem kterym chces a nechej ho jako vychozi.

Zkousels nastavit vychozi treba google chrome, nebo mozilla?
Jestli ho nechces tu operu tak ji vymaz(odinstaluj)
Jinak pro ty ostatni, najed do nastaveni, Programy a tam si dej jake chces program jako vychozi

Tak si zadaj do google slova LNK association fix windows 7 a stiahni si patricny .reg a spusti ho.
A nabuduce neotvaraj zastupcov ale priamo subor. Nastav si zobrazovanie pripon v dementom tentopocitac (ovl.panely - moznosti zlozky) aby si nabuduce videl co za priponu ovplyvnujes.

P.S. a je aj mozne ze ten stick bol zavireny (alebo druha moznost je ze len blby BFU nakopiroval na stick zastupcu namiesto aktualneho suboru), tak si vyber :) v pripade prvej moznosti je dobre pustit superantispyware v nudzaku.