Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze zapnout PC

Dobrý večer,
nevíte prosím někdo jak zapnout PC? Píše mi to tam

BOOTMGR Chybí...
Restartujte klávesami CTRL+ALT+DELETE

Ve správci disků jsem jen vybral disk kde jsem instaloval Windows a restartoval PC
Pls poraďtě někdo co bych měl udělat

Mno chtěl jsem si vytvořit disk JEN s Windowsem. Všechny jiné data by se uložovaly na jíný disk (plocha, dokumenty..) jenže ten starej disk nešel formátovat tak jsem ho zmenšil, vytvořil nový a tam jsem chtěl zase aby se ty nové data ulozovaly tam

Už jsem si reinstaloval Win 7 na DISK C:.Takže když změním aktivní na disk C (tam kde jsem to teďka instaloval) tak mi půjde zapnout PC? A mohl bych pak ještě smazat ty 2 svazky? (E: Aktivní, Primární oddíl × D: Systém primární oddíl × C: (tam kde jsem instaloval win7 změním na aktivní): Spouštěcí oddíl, Stránkovací soubor, Stav systému a Primární oddíl.

Aktivny oddiel nastavi instalator ked v instalatore vytvaras oddiely. Ked nevytvaras tak by mal pouzit aktualne aktivny oddiel takze ak mas disk uz rozdeleny a nechces menit oddiely v instalatore tak mas mat spravne aktivny oddiel nastaveny pred instalaciou. Po instalacii na priznak "active" u oddielov uz nesahas.

P.S. Takze ked to nastavis tak jak to bolo predtym tak by to malo nabehnut. Ostatne oddiely mozes zmazat ak do nich instalator nenadrbal spustacie subory (to zavisi od toho ktory bol aktivny pred instalaciou tak tam instalator nadrbal spustacie subory).

Systemovy oddiel 17GB je malo. Rozumne pre Win7 je 50GB, pre laikov (ptz nevedia jak ukladat veci inam aj keby chceli) je lepsie 75-100GB.

Ne. Musis len pomalsie citat co som pisal. Nastav aktivny oddiel to tak JAK BOL PREDTYM.
Ten 17GB oddiel mozes zas roztiahnut, az zrusis tie 2 dalsie oddiely (ak je vobec mozne ich zrusit)

P.S. ale mam taky pocit ze to nezvladnes takze ano urob novu instalaciu :D A v instalatore zrus vsetky oddiely a vytvor jeden minimalne 50GB.

Správce disků tam kde dělám zmenšuješ/zvětšuješ svazky.. tam jsem si udělal svazek jménem WINDOWS s 17 GB, a pak jsem tam do něj nainstaloval, FORmátovat disk (ty staré) mi nešly tak jsem ten disk zmenšil (starý) a udělal nový. Pak jsem ve správci disků AKTIVOVAL svazek WINDOWS (tam kde jsem ho intaloval) a pak restartoval počítač a teď mi to hází tu chybu.. A teď jsem udělal znova ty pokusy s F8 počkal jsem a teďka tam záhadně něco nskočilo ;)