Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s připojením k místní síti

Dobrý den, mám problém s připojením k místní síti, v novém bytě jsem připojil kabel od internetu a již při připojení by prý vše mělo pracovat jak má, nepracuje...když kliknu na problém v cestě připojenéí k internetu na ten červený křížek, tak se spustí diagnostika a vyhodí to chybu: zapojte kabel do do síťového adaptéru Připojení k místní síti 8, vůbec nevím co s tím udělat, když je to zapojené správny dle mého názoru...prosím o co nejrychlejší reakce, děkuji :)

ještě podotknu, mám Windows Vista Home Premium 32 bit a případně IP adresy k té síti mám u sebe také, pokud by bylo potřeba ;)

NESPĚCHÁ!!! Pokud by to spěchalo, tak se obrať sem it.poradna.net
Změna předmětu, původně: Problém s připojením k místní síti SPĚCHÁ!!! (host)

ano mám vše jak by mělo být, teď jsem připojen přes telefon...na netu jsem našel, že by se to mělo zapsat u daného připojení, kliknout pravým, dát vlastnosti, najít si protokol ipv4, zde dát opět vlastnosti, ale ta ipv4 není vůbec nainstalovaná a když bych jí chtěl nainstalovat tak v PC vůbec není...