Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Update - neúspěšné aktualizace

Zdravím,

mám už delší dobu problém s aktualizacemi na (originálním) Windows 7 a nemůžu přijít na to, jak to vyřešit.. Pár měsíců už na mě vyskakuje 51 důležitých aktualizací (převážně Aktualizace systému Windows 7 pro systémy s procesorem x64 a nějaké Windows zabezpečení + .NET atd..) a pokaždé, když je stáhnu a nainstaluju restartem, vždycky mi to po restartu v okamžiku než se objeví přihlašovací obrazovka napíše něco ve smyslu neúspěšná aktualizace, vracení změn. Pak se počítač restartuje ještě jednou a po přihlášení pak jsou v programu Windows Update všechny tyto aktualizace označeny za neúspěšné a tím pádem jsou opět označeny jako "nové" a tedy - k dispozici ke stažení. A takto pořád dokola. Konkrétní kód této chyby se objevuje jen občas, asi podle toho jak se zrovna Windowsu chce, každopádně po vygooglení žádné výsledky.. Microsoft Fix it samozřejmě nepomohl.. nějaké rady prosím? Díky

Framework 3.5 aj Framework 4 by ti mal poskytovat aj update ako volitelnu aktualizaciu (kliknes na volitelne a zaskrtnes). Ak nie tak ano staci to stiahnut z microsoft.

Ked to nepomohlo tak potom to co sa uz pise nizsie. Ak nepomoze ani to tak za prve vypnut antivir a vsetko co sa sere do chodu PC, a za druhe mozes tie aktualizacie zaskrtavat aj len po malych castiach (napr. po 10) ze u ktorej to bude neuspesne.

já bych zkusil tohle (nic tím nezkazíš):
1. Klikni pravým na Počítač a dej Spravovat > Služby a aplikace > Služby, najdi Windows Update a dej Zastavit službu.
2. Potom běž do složky Windows > SoftwareDistribution a smaž zde celý obsah složek DataStore a Download
3. ve službách povol Windows Update dej vyhledat znovu aktualizace (bude to trvat déle)

tímto vlastně resetuješ celý Windows Update (smaže se historie aktualizací a vygeneruje se nový log), což může pomoct pokud máš problém s instalací některých aktualizací nebo ti to nabízí ty které už máš nainstalované atd.