Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 24 tis... Názory?

Dobrý den,
rád bych si pořídil herní notebook do 24 tisíc. Koukal jsem na pár modelů a zaujaly mne tyto dá se říct totožné modely:
https://www.alza.cz/dell-inspiron-7720-d399478.htm
https://www.alza.cz/msi-ge60-0nc-248cz-d354294.htm #popis
https://www.alza.cz/asus-n76vz-v2g-t1239h-d403408. htm#popis
Mohli byste mi prosím poradit, zda-li neexistuje lepší ntb/případně pokud jsou tyto nejlepší v rámci mých podmínek, jakou značku bych si měl vybrat? Děkuji :)

Ahoj, řešil jsem podobný problém jako ty. Stěhoval jsem se do vlastního bytu a nechtělo se mi tahat s celým počítačem, tak jsem si pořídil Lenovo Y500 SLI (i5, 8gb, 650m SLI, 1tb) za cenu 22 999 Kč a myslel jsem si že se jedná o opravdu herní notebook, bohužel jsem se mýlil. Ve většině her SLI nejde vůbec poznat (pokud je teda funkční, protož u hodně her není, hlavně u nových) a u her které používají Steam je SLI mod nepoužitelný, takže jsem notebook vrátil ve 14-ti dnech a raději si poskládám opravdu herní PC, za menší cenu a zapojím ho do FULL-HD televize.

Jenom pro zajímavost:

Steam hry (SLI nepoužitelné)
Dota 2 - F-HD na plné detaily nehratelná, hlavně tři team fightech
CS:GO - F-HD na střední detaily hratelná, ale pokud hodí někdo smoke tak to klesá k 10FPS

BF3 MP - F-HD na střední detaily, stíny low, bez AA, kolem 40 fps, s občasnými záseky (SLI funkční)
Sim City - F-HD na nízké detaily nehratelné, při zoomu kolem 20FPS (SLI nefunkční)
Crysis 3 - F-HD střední detaily, stíny low, bez AA, kolem 30fps, s občasnými záseky (SLI funkční)

Doufám že jsem ti poradil.

Dobře, tak já sem se tak nějak smířil s tím, že přes víkendy budu bez počítače. Koukal jsem teď na nějakýho cápka, kterej sem dával kompa a odkoukal sem to od něj, jenom sem změnil i5 2500 na i5 3570 a změnil sem bednu. šlo by to?
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1KS70 11LBO01188U011LIS0116NT011TH6010YO6011O1X011P9B010 XCD01
Pokud by pod 22 tisíc šlo vysát víc, byl bych moc rád, kdybyste mi poradil .. třeba i celý přebuildovat :)

Dokonce :) kdysi, když moje máma ještě nešílela kvůli známkám, sem si skládal kompa a byl mi doporučován spíš procesor, kterej sem tam dal já.. v počítačích se moc nevyznám, čili co mi nebylo porazeno a nepochopil jsem/nevyčetl z testů, tomu nerozumím a proto mi pojem taktování moc neříká :) Co mi ukazoval kamarád, tak je to vážně primitivní (dělal to přes Bios).. je ten potenciál tak velký, že to stojí za to? :)