Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC do 25000.-

Bohužel nemám na tu sestavu kteru mi navrhl Eessencia proto vás prosím o doporučení Herního PC na novjejší hry (aby je utáhl ve full HD a středních až vysokých detajlech)
Skřín:Zalman Z9 U3:1499,.
Zbytek je na vás já komponent co se týče PC mc nerozumím tak prosím vás aby ste mi pomohli...............
Děkuji předem

ano je draha ale to je u herniho PC za 25k jasne ze grafika bude nejdrazsi komponenta

Je to v podstatě to samé, jen trochu upravené. Výkon stejný jako u minulé sestavy a je to poskládáno s možností taktování.

Pokud tu Zalman skříň máš, tak takto bez skříně a bez sestavení.
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1LBO0 112YE010UF7011RAD011O1X011LVD0116NT011QQS011QL001

Pokud skříň nemáš a budeš ji kupovat, vyser se na ten hnusnej Zalman a poslouchej rady.
Tady sestava včetně skříně a sestavení. (O něco málo slabší grafický výkon, jinak stejné).
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1LBO0 11QQS0112YE0116NT0111DB010UF7011RAD011TH6011O1X011 LVD0100BN01